Beschrijving
Het Ecom RO Basic systeem voor glazenwassen is een modulair systeem dat perfect is voor de kleinschalige professional die stralende ramen serieus neemt. Door de mogelijkheden om het systeem naar wens aan te passen en het handige ontwerp dat voorgemonteerd op een IBC geleverd wordt is er het een ideaal startpunt voor glazenwassers die graag hun eigen osmosewater willen produceren.
Productie- en opslagcapaciteit:
- 300L IBC met AP200 (30L/uur)
- 600L IBC met AP200 (30L/uur)
Pomp:
- DAB Jetcom 82 (60LPM, 4.7 Bar): basispomp geschikt voor standaardgebruik
Uitvoermodules:
- Telewas set: een telewasborstel met haspel en slangwerk zodat u het systeem direct als schoonmaak oplossing kunt gebruiken.
- Vulpistool: een vulpistool met slang aan de pomp na de IBC verbonden zodat uw osmose systeem als tappunt kan fungeren.
Het Ecom systeem heeft een efficiente opstelling van voorfilters en membranen voor het puurste water zonder verspilling en geïntegreerde opslag zodat osmosewater altijd voorhande is.
Product kenmerken
- Professionele glasbewassing zonder residu
- Robuuste IBC-constructie
- Modulair uitbreidbaar
- Overloop beveiliging
- DAB pomp voorzien van pompcontrol en droogloopbeveiliging
Specificaties
| Opslagcapaciteit | 300L IBC, 600L IBC |
|---|---|
| Osmose(permeaat)water productie RO | 30 l/uur – AP200 |
| Afmetingen systeem | 88 × 80 × 103 cm (300L), 150 x 80 x 103 (600L) |
| Aansluitmaat inkomend water | 3/8" Tubing |
| Aansluitmaat uitgaand water | 1" draad (indien geen uitvoermodule) |
| Aansluitmaat afvalwater | 1/4" Tubing |
| Nazuivering | geen |
| RO - membraan | 2 x100 GPD (AP200) |
| Voeding | 230V |
RO-IBC Ecom-RO
Osmosewaterproductie tot 750 ltr. per dag
Prijsklasse: € 1.572,00 tot € 1.798,50 incl. BTW
Osmosewater productiesysteem met 300 of 600 ltr. IBC opslagcapaciteit. Compleet met vlottersysteem voor automatische afslag. Vrije uitloop op zwaartekracht met of zonder vulpistool. Uitvoering met 2 x 100 GPD TFC 3012 membranen met een productie tot 750 l/dag. hoge kwaliteit osmosewater.





